Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
2536

Чому не місце в спальні? Або 7 заборон фен-шуй

« назад

Які предмети не можна розміщувати в спальні і чому?


1. Старі газети і сімейні архіви. Вони стають джерелом чужої енергетики.

2. Не можна ставити в спальні живі рослини і квіти разом, щоб їх енергетика не втручалася в твоє особисте життя, навіть якщо вони надають стиль інтер'єру.

3. Великої шкоди спальні приносять дзеркала, вони ведуть до руйнування любові і шлюбу. Дзеркала благотворно впливають на будь-яку частину квартири, але в спальні їх слід використовувати з обережністю. Дзеркало не можна вішати в ногах ліжка. Якщо людина прокидається вночі і бачить своє відображення в дзеркалі, він може прийняти його за привид і злякатися. Вважається також, що дзеркало, повішене в ногах ліжка може привести до ускладнень у взаєминах.

Якщо в твоїй спальні вже є дзеркала, наприклад стоїть туалетний столик, потрібно на ніч закривати його тканиною. Якщо стоїть дзеркальна шафа, то перед ліжком слід повісити легкі фіранки, які приховають дзеркала.

4. Фонтани і водоспади. Прибери зі спальні все, що символізує велику воду, це призводить до непорозумінь і безсонних ночей. Звичайно, в спальні може знаходитися стакан з водою і навіть графин, але акваріум або та ж картина із зображенням озера, річки, моря неприпустима.

5. Акваріум. Акваріуми в фен-шуй - один з видів носіїв енергій Стихії Вода, яка відповідає за надходження і збереження матеріального багатства в будинку. Акваріуми, з позиції фен-шуй, надаватимуть абсолютно різні ефекти на приміщення в залежності від їх конструкції і місця розташування в будинку. Ніколи не став акваріум в спальні, це вважається дуже несприятливим для здоров'я тих, хто там спить.

6. Фотографії і портрети інших людей, гострі предмети, картинки тварин і ін.

До числа небезпечних предметів, яких краще уникати, відносяться картини і керамічскіе фігурки диких тварин. Запрошувати диких тварин в спальню - це значить шукати неприємностей на свою голову: такий звір, особливо якщо він знаходиться в спальні, поширює енергію смертоносного дихання. "Мисливські трофеї" - оленячі роги і килимки із шкіри тигра - це теж табу з точки зору фен-шуй.

7. Електромагнітні прилади. Телевізор, як і інші електричні прилади, генерує електромагнітне поле. А відомо, що занадто висока інтенсивність електромагнітних хвиль може привести до таких наслідків як: головні болі, проблеми з концентрацією, тиском і обміном речовин, і навіть до змін у складі крові та концентрації гормонів. Порушується здатність запам'ятовувати сни, збільшується ймовірність появи депресії.

Так що,друзі, користуємось порадами і живемо в своє задоволення! скажемо "НІ" негативу)))