Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
2084

Фольклорні мотиви в дизайні інтер’єру

« назад
Етнічний стиль в дизайні інтер`єру є недорогим, але дуже ефектним способом додати своїй квартирі незвичність і оригінальність.
Завдяки поєднанню всіляких фольклорних мотивів в дизайні інтер'єру, етнічному стилю удається створювати унікальну атмосферу занурення в традиції і культуру іншого народу.
Етніка або фолк — це дорогі серцю спогади дитинства, враження про незабутні подорожі, любов до екзотики. Це порівняно недорогий стиль, він не вимагає перепланування, конструктивних змін.
Зараз багато дизайнерів полюбляють використовувати етнічні мотиви різних країн. Беруть щось з-за кордону, проте забувають про українське.
Тому хочу запропонувати Вам 5 способів створити сучасний дизайн інтер`єру в патріотичному стилі:
СИМВОЛІКА
Україна чітко асоціюється з калиною, вишиванкою, колосками і маками. Бути українцем стало модно і все більше виробників товарів для дому використовують національну символіку на товарах. Найчастіше наші мотиви наносять на Текстиль і посуд, тому жодних проблем у придбанні національного декору сьогодні немає.
ФОЛЬКЛОРНІ МОТИВИ
Здавна українці прикрашали кольоровими візерунками не тільки свій одяг, а ще й дім. Тенденція повернулася  і ми можемо Вам запропонувати задекорувати Вашу кімнату тканинами високої європейської якості з нанесенням українських орнаментів.
КОЛЬОРОВІ АКЦЕНТИ
Якщо ваш будинок вже наповнений сучасним дизайном, а вам хочеться чогось теплого і домашнього, чим переповнені мотиви українського стилю?
Удовий спосіб додати українського шарму оселі - використати синьо-жовті кольори та всі їхні відтінки. Такий кольоровий тандем дуже добре доповнює один одного, адже жовтий – теплий і активний, синій – холодний і розслабляючий. Таке гармонійне поєднання кольорів добре сприяє хорошому психоемоційному стану.
HANDMADE
Ну а якщо ви творча людина,то можете створити якусь деталь в українських мотивах власноруч. Це може бути вишивка, ручне фарбування, аплікація.
 
Вибираючи варіанти етнічного стилю інтер'єру, орієнтуйтеся все ж не на моду, а на свій смак - який етнічний стиль вам ближче, той і використовуйте в дизайні свого інтер'єру.
 
А взагалі, написати цей пост надихнула мене наша нова колекція, яка завітала сьогодні до нас. Тканини європейської якості не залишать нікого байдужим… А гамми кольорів…
Завітайте до нас в ТЦ «Depo`t», дизайн-студія гардин « Юліта» і ми зробимо Ваш будинок «по-українському» теплим і гостинним.