Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
7292

Інтер’єр і декор

« назад

Декорування інтер'єру - це праця, спрямована на надання індивідуальності навколишнього нас простору. Підібрані зі смаком аксесуари і дрібниці здатні перетворити будь-який інтер'єр, змінити або підкреслити певний стіль.К наприклад, класичний стиль інтер'єру вимагає вишуканих додатків у вигляді ліпних прикрас, скульптур і статуеток; багато скла і кришталевих люстр.

У приміщенні стилю модерн незамінними будуть оригінальні, химерні годинники, світильники, вази, картини, настільні та підлогові прикраси.

В європейський стиль відмінно впишуться будь-які вироби зі скла, кераміки, срібла, а в середземноморський - мармурові елементи, кераміка, морські раковини, галька і обов'язково - живопис.

В етнічному стилі найбільш доречними будуть національні маски, папіруси, фігурки ідолів, керамічні вироби.

 Гідними штрихами в інтер'єрі Вашого будинку можуть стати текстильні вироби, статуетки з різних матеріалів, свічки, картини, квіти, вази та ін.

 Говорячи про текстильному декорі, ми в першу чергу маємо на увазі штори і декоративні подушки, які дозволяють вигідно підкреслити особливості дизайну інтер'єру та розставити необхідні кольорові акценти в приміщенні.

У наш час існує гарна можливість удосконалювати інтер'єр свого будинку, досягати не тільки естетичного, а й психологічного комфорту. Саме предмети декору здатні зробити наше житло не тільки функціональним, але і красивим і стильним!