Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
8037

Рукоділля

« назад

РУКОДІЛЛЯ-ДЖЕРЕЛО ЖІНОЧОЇ СИЛИ

Загальновідомо, що будь-яка праця на кінчиках пальців (тонка моторика), подібно до голковколювання, стимулює активні точки, які покращують процес утворення жіночих гормонів.

Тому якщо жінка хоче відновити гормональний фон без медикаментозних засобів, то найдоступніший спосіб - почати вишивати.Наші Предки давно помітили це, не випадково існують прикмети: вишиєш певний малюнок - отримаєш бажане.

І, до речі, недарма наші предки, вибираючи собі наречену, обов'язково звертали увагу, чи вміє вона прясти, плести мережива, вишивати. Рукодільниць цінували як серед селянок, так і в забезпечених дворянських сім'ях.

Як було вже зазначено вище, коли ми займаємося тим чи іншим видом рукоділля, ми впливаємо на певні точки, нервові закінчення, на наших золотих ручках і це, звичайно, не може не позначатися на нас. Так що ж відбувається з нами, коли ми шиємо, в'яжемо, вишиваємо?

Ручне вишивання: Лікує головні болі і шум у вухах, розумову втому, нервове перенапруження, запальні захворювання статевих органів, розтягнення зв'язок, професійні захворювання рук і ніг, харчові розлади, хвороби сечової системи, кровоносної та лімфатичної систем. Знімає порчу та вроки, захищає від зовнішніх негативних впливів.

Бісероплетіння: Лікує безсоння, розсіяна увага, головні і зубні болі, порушення обміну речовин, хронічні захворювання дихальних шляхів, судоми. Є одним з найдієвіших засобів для зняття порчі, обмови, прокльони, гіпновнушенія і інших спрямованих негативних впливів.

Шиття: Найсильніше вплив йде на очі, руки і побічно на мозок. Лікуються хвороби серця, пов'язані з порушенням ритму, знижується артеріальний тиск, нормалізується внутрішньочерепний тиск, запобігають або полегшуються нервові зриви, шоки, головні болі, безсоння, втома, зменшується схильність до закрепів і здуття живота, покращується склад крові.

Шиття предметів інтер'єру: Лікує головні болі, пов'язані з погодними умовами, хвороби печінки, селезінки, нирок, знімає, нервові стреси, втома очей, шум у вухах, набряки повік і пальців, стимулює діяльність шлунка і обмінні процеси в організмі.

Шиття м'яких іграшок : Лікує алергії, депресії, агресивність, манії, хвороби травного тракту, млявість, сонливість, хвороби рук, допомагає при фізичній і розумовій втомі, порушенні координації, порушень в роботі вестибулярного апарату, при неспадкових хворобах крові, порушеннях функцій мозку , втрати орієнтації в часі, знижує тиск.

В'язання на спицях: Лікує серцево-судинні захворювання, розлади травлення, зубні і головні болі, запалення нирок, хвороби нервової системи, допомагає при травмах хребта, струс мозку, сприяє швидкому виходу з депресій і допомагає переносити важкі потрясіння.

В'язання гачком: Допомагає позбутися від головних, зубних і вушних болів, лікує простудні та кардіологічні захворювання, склероз, загальмованість нервових процесів, хвороби печінки і нирок, остеохондрози, підвищену стомлюваність і болі через старі травм.

А яку красу в результаті ви виявите світу, сім'ї?! Скільки радості, приємних відчуттів для душі від споглядання краси - ви подаруєте собі і людям ?!

 

Вишивати, відкрийте джерело своєї сили і купайтеся в ньому!