Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
1172

Текстиль

« назад

Текстиль в інтер'єрі має як своїх затятих шанувальників, так і противників. Але без інтер'єрного текстилю повністю обійтися не можна, це факт незаперечний.
Деякі стилі інтер'єру, такі як класика, кантрі, англійські інтер'єри і багато інших просто неможливо уявити без текстильного оформлення.
Що таке інтер'єрний текстиль? Штори, оббивка меблів, пледи, скатертини, подушки, постільна білизна, текстильні килими .. та хіба мало ще ..

Текстиль для дому може як підкреслити заданий стильовий напрям в дизайні, так і геть зіпсувати враження. Тому задаючи певний стиль інтер'єру, має сенс вивчити, які саме тканини по малюнку, текстурі, і чи вироби з них - характерні для даного стилю і гармонійно впишуться в створюваний інтер'єр?

Наприклад, стиль кантрі - це клітинка, малюнок в квіточку, пастельні тони і прості натуральні тканини - ситець, бавовна. Тоді як класика - смужка, вензеля  і квіти, але в інший гамі, тканини натуральні, але більш дорогі; Ар нуво (модерн) - звивисть малюнків та орнаментів, природні і рослинні мотиви.  І так далі ... Адже для кожного стилю, як правило, характерна певна колірна гамма, орнаменти і декор.

Вироби з текстилю можуть перегукуватися між собою і з іншими предметами інтер'єру в будинку - за кольором, за фактурою, за малюнком. Це не означає, що малюнок повинен повторюватися в усіх деталях.
Наприклад, малюнок "смужка" на гардинах і квітковий малюнок в оббивці меблів або на подушках можуть виглядати гармонійно, якщо у них є перегук наприклад за кольором. Нехай навіть в окремих деталях.

Іноді текстиль підбирають разом з малюнком на шпалерах. Знову ж таки, це не означає, що все повинно бути виконано в одній кольоровій гамі - гра на контрасті дуже ефектна.
Головне, мати смак і відчувати поєднання кольорів. А ще важливіше точно представляти, якого ефекту ви прагнете досягти.

Є такі інтер'єри .. ось здається, прибери з них текстиль, і що залишиться? .. порожнеча ..

Бажаємо вам створити затишний і гарний інтер'єр в будинку своєї мрії!
Живіть зі смаком!