Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
7752

Як перетворити орендовану квартиру на затишний куточок?

« назад

Сьогодні питання власного кутка стоїть дуже гостро, адже ціни на нерухомість і рівень заробітків не дозволяють молодим людям швидко купити квартиру. 

Орендоване житло не завжди викликає бажання одразу заселитися і почуватися щасливим. Дуже часто квартири здаються в досить неохайному стані, але, враховуючи ціни на оренду житла, багатьом доводиться погоджуватись на самі бюджетні варіанти.

Але ти не сумуй, всьому можна дати раду, і зараз ми тобі підкажемо, з чого краще всього почати.

1. Зроби генеральне прибирання

Найперше, прибери ті дрібні речі попередніх мешканців, які тобі не до вподоби і якими ти точно не будеш користуватись. Частину можна відправити на смітник, а частину – заховати у ящик та зберегти для майбутніх поколінь жильців.

Придбай нову швабру і зроби ретельне вологе прибирання з використанням миючих засобів. Особливо ретельно промий у кутках, там бруду збирається найбільше. Вологою ганчіркою протри меблі, полиці, підвіконня. 

2. Зміни фіранки на вікнах

Вони зможуть візуально розбавити настрій твоєї квартири.

3. Облаштуй місце для відпочинку

Обов'язково слід подбати про місце, де тобі буде приємно відпочивати. Це може бути затишний куточок з м'яким кріслом, або будь-що інше, що тобі до вподоби. Якщо ти любиш читати, тобі необхідно подумати про додаткове освітлення, а також про невеличку тумбу, на яку ти зможеш ставити чашку чаю (або щось міцніше, залежить від настрою).

4. Застели стіл новою скатертиною

Накритий стіл – оберіг достатку і гостинності господарів. Скатертину ти можеш вибрати на власний смак, і це буде ще одна бодай незначна, але твоя власна річ.

5. Наповни квартиру улюбленим ароматом

Зазвичай, якщо ти використовуєш парфуми, “твій“ запах з'явиться в оселі вже дуже скоро. Цей процес за бажанням можна прискорити, розпилюючи парфум над диваном чи ліжком. Також можна запалити аромопалички або ароматичні свічки, зайвим це точно не буде.

6. Придбай хатні капці

Ймовірно, босою ти не ходиш, але новій оселі – нові капці. Це приємний подаруночок для себе самої і ще один плюс в бік твого комфорту.

7. Фотокартки

Нехай спогади про яскраві події твого життя підтримують відповідний настрій у твоїй новій оселі.

8. Подбай про особисту постільну білизну

Це важливо і з погляду гігієни, і власного самопочуття, і з естетичної точки зору.

Як бачиш, облаштувати орендоване помешкання без суттєвих фінансових витрат можливо, головне – мати бажання і трохи фантазії.