Запит зворотнього дзвінка
X

Ваше ім`я: *

Ваш номер телефону: *

Уведіть код для перевірки
5990

Відгуки

+ Відгук

Ми цінуємо кожного Клієнта та прикладаємо усіх зусиль, щоб максимально та якісно виконувати свою роботу. Ваша думка для нас завжди важлива! Залиште свій відгук про нас та отримайте в подарунок бонус!

п. Олександр

м .Чернівці. ЖК “Водограй”

Якісні тканини, привітний персонал. Широкий вибір в ціновій політиці (від бюджетних до дорогих тканин). Реально відчуваєш лояльність до клієнта, виконання робіт в термін, повний спектр послуг. Тобі тут раді і знають свою справу. Хороші враження, результатом задоволений

* * *

Щербакова Аліна Іванівна

головний спеціаліст ВД ЧОВ ФСС з ТВП, Чернівці

Враження від спрівпраці - “ВАУ!”. Хороший , якісний, цікавий асортимент, гарне обслуговування. Дівчата! Ви справжні професіонали! У всьому відчувається ваш хороший смак та досвід роботи у цій сфері.

* * *

Співак Анжела

м. Чернівці

Задоволені дуже, приємно здивовані. Результат перевершив сподівання. Індивідуальний підхід, широкий асортимент послуг і різноманітність тканин. Вміння обслуговувати. Високий професійний рівень. Дотримання строків. Професіоналізм. Пунктуальність. Індивідуальність і неповторність.

* * *

Сірман Дмитро Онуфрійович

Я, підприємець у галузі архітектурного проектування та будівництва. Побачив вас і ваші пропозиції в Депоті, поспілкувався з вами і прийняв рішення. Відповідальність, творчий підхід, професійність. Враження класні, результат відмінний!

* * *

Максим'юк Світлана

При виконанні замовлення враховані всі переваги, а також особливості дизайну будинку. Штори в інтер'єрі грають важливу роль, оскільки виконують одночасно і практичну і естетичну функцію. Вони перегукуються з іншими декорами і створюють затишок, для мене це найголовніше. В салоні "Юліта" представлений увазі широкий вибір різноманітних тканин, карнизів. А, аксесуари для штор - це просто шедеври, і все це ручна робота. Дівчатка-консультанти салону чуйні, приємні і найголовніше фахівці високого класу. Хочу висловити величезну подяку цьому чудовому салону, а особливо директору Юлічці ... Рекомендую, і буду рекомендувати ваш салон .. Бажаю, вам багато хороших клієнтів ....

* * *

Ротар Людмила Миколаївна

співвласниця салону манікюру, майстер з манікюру, м. Чернівці.

Враження найкращі і вдома у мене затишно з вашими шторами, і в студії маникюру дуже затишно! “Дизайн-студіїю гардин “Юліта” мені порадила подруга. Гарна робота, приємне спілкування з клієнтами і кінцевий результат, яким я дуже задоволена! Процвітання Вам і гарних вдячних клієнтів!

* * *

Білінська Леся Станіславівна

директор, ПП “Андріатика” , м Заліщики

Всі роботи виконано на “відмінно”, звертаюся і ще не один раз і буду звертатися в майбутньому, рекомендую друзям, родичам, знайомим! Що хочемо відзначити в роботі “Дизайн-студії гардин “Юліта”? Так цк якість тканин, якість виконання робіт, хороша допомога у виборі дизайну і тканини, що можна все отримати в одному місці (вибір, дизайн, пошиття). Також відмітити можна виізд на місце об’єкту, що дає хороший результат в майбутньому.

* * *

Залиште свій відгук

Ваше ім'я та прізвище: *

Ваш телефон:

Ваш e-mail:

Повідомлення: *

Введіть код для перевірки
9196